MINISTRY Rental Service | LED Screens, Lasers, Sound, Stages,

 • » Svetlá a LED obrazovky firmy MINISTRY Rental Service na ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

  dátum vloženia: 18.12.2013

  Svetlá a LED obrazovky firmy MINISTRY Rental Service ste opäť mohli vidieť aj na tomto ročníku súťaže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v priamych prenosoch TV JOJ.

  Firma MINISTRY dodávala kompletné svetelné vybavenie celej scény a po prvýkrat v televízií ste mohli vidieť aj našu novú LED obrazovku P3,9 Blackface ktorá je absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami vo svete.

 • » MINISTRY Rental Service na TRANSMISSION v PRAHE už desiaty rok po sebe!

  dátum vloženia: 18.12.2013

  V sobotu (30.11.2013) sa v Prahe konala už desiata edícia veľkolepej párty TRANSMISSION, kde firma MINISTRY Rental Service už po desiaty krát po sebe zabezpečovala kompletnú laserovú show, ale aj svetelné efekty!

  Na Transmission naša firma použila celkovo 21 laserov, ktoré boli počas intier a transmixu naprogramované cez timecode. Počas setov DJov sa svietilo live.

  Firma MINISTRY a agentúra VIVIEN vám už 15.marca prinášajú túto párty po prvýkrát na Slovensku!

  TRANSMISSION

  The Spiritual Gateway

  sobota 15. 3. 2014

  SLOVNAFT ARENA

  BRATISLAVA

 • » MINISTRY Rental Service cez týždeň na dvoch veľkých akciách v Prahe a jednej v Bratislave!

  dátum vloženia: 23.10.2013

  Bratislavské módne dni (15-17.10.) - Ktoré sa konali v showroome Jaguar a v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave, naša firma zabezpečovala kompletné technické vybavenie - ozvučenie (L'acoustics), biele osvetlenie, efektové osvetlenie, svetelný dizajn a celú scénu tvorila naša nová LED Obrazovka P3,9mm Blackface s Full HD live prenosom z troch kamier a našimi video vizualizáciami.

  Signal Light Festival Praha (17-20.10.) - Počas festivalu mohli návštevníci po celej Prahe navštevovať rôzne svetelné inštálacie medzi inými aj HYPERCUBE na Staromestskom námestí do ktorej MINISTRY Rental Service dodávala ozvučenie L'acoustics, 48 kusov CLAY PAKY Sharpy a 20 kusov Strobe Atomic. 

  Bobcat (14-16.10) - Predvádzanie nových strojov BOBCAT v rámci ktorých sa konala synchronizovaná multimediálna LASEROVÁ SHOW firmy MINISTRY Rental Service.

 • » MINISTRY Rental Service na Leteckých dňoch SIAF na Sliači!

  dátum vloženia: 05.09.2013

  Firma MINISTRY Rental Service už druhý rok po sebe dodávala techniku na najväčšie letecké dni na Slovesku ktoré sa konali 30.8.-1.9. na letisku Sliač.

  Počas celých Leteckých dní sme zabezpečovali kompletné ozvučenie priestoru letiska v dĺžke 1km, celkovo sme použili 64 reprobední značky L'acoustics (Kudo, Kara, ARCSII, SB218, SB28) + 21 zosilňovačov s celkovým výkonom 151,2kW, celý zvukový systém je majetkom firmy MINISTRY Rental Service.

  Okrem ozvučenia sme dodávali aj 5 veľkoplošných LED obrazoviek s vysokým rozlíšením rozmiestnených po priestore letiska v dĺžke 1,5km.

  Letecké dni na Sliači počas víkendu navštívilo viac ako 100-tisíc ľudí.

 • » MINISTRY Rental Service na festivale SZIGET v Maďarsku!

  dátum vloženia: 28.08.2013

  MINISTRY Rental Service dodávalo techniku aj na najlepší veľký festival v Európe - SZIGET, ktorý sa konal 5-12.augusta v Budapešti.

  Na hlavný POP-ROCK Main Stage sme počas celého festivalu dodávali viac ako 90 svetelných efektov medzi inými aj CLAY PAKY Sharpy.

  Súčasťou hlavného stage-u bolo tiež 100m2 našich LED Obrazoviek počas štvrtkového koncertu anglickej kapely BIFFY CLYRO a počas zavérečného vystúpenia DAVIDA GUETTU v nedelu.

  Po festivaloch VOLT a BALATON Sound je to už tretí veľký festival v Maďarsku na ktorý firma MINISTRY Rental Service dodávali našu špičkovú techniku.

  Počas festivalu SZIGET cez víkend prebiehal aj najväčší elektronický festival na Slovensku - BEEFREE, na ktorom sme zabezpečovali kompletné osvetlenie, ozvučenie (L'acoustics), LED obrazovky a laserovú show na 3 stage-och (HOUSE, TRANCE, TECHNO).

 • » MINISTRY Rental Service na BALATON SOUNDE v Maďarsku!

  dátum vloženia: 17.07.2013

  Techniku z firmy MINISTRY Rental Service ste cez víkend mohli vidieť aj na najlepšom stredne veľkom festivale v Európe - Balaton Sound, a to hneď na hlavnom stage-i ale aj na Music FM stage!

  Na hlavný stage sme dodávali viac ako 60 svetelných efektov medzi inými aj CLAY PAKY Sharpy, ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku.

  A na Music FM stage naša firma dodávala kompletné technické vybavenie vrátane osvetlenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu, video vizualizácií a konštrukčného zastrešenia.

  Len tak pre zaujímavosť, techniky bolo tak veľa že sme museli použiť 2 veľké plne naložené kamióny!

  Po festivale VOLT ktorý sa konal 3-6.júla v Soproni je to už druhý veľký festival v Maďarsku na ktorý sme dodávali našu špičkovú techniku.

 • » MINISTRY Rental Service na MAGNETIC Festivale v Prahe!

  dátum vloženia: 14.05.2013

  V utorok 7.5.2013 sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepého MAGNETIC Festivalu, kde firma MINISTRY Rental Service už po tretíkrát zastrešovala kompletné technické vybavenie vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií. 

  Na MAGNETIC festivale použila naša firma aj úplne nové CLAY PAKY Sharpy Wash ktoré vlastníme ako jediná firma v Československu, taktiež sme použili aj našu novú led obrazovku s vysokým rozlíšením. 

  Na festivale vystúpili hviezdy ako Steve Aoki, Sander van Doorn, Chuckie, Nervo a mnoho ďalších.


  FOTOREPORT >>>>

 • » MINISTRY Rental Service cez víkend na TRANCEFUSION v Prahe a v dvoch slovenských televíziach!

  dátum vloženia: 17.04.2013

  Firma MINISTRY Rental Service v sobotu 13.4.2012 opäť zastrešovala kompletné technické vybavenie hlavného stage-u na veľkej tranceovej párty TRANCEFUSION v Prahe na ktorej sa predstavili hviezdy ako ATB, Richard Durand, John O’Callaghan a ďalší.

  Na tejto akcii firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala video vizualizácie, led obrazovky (po prvýkrát sme použili 70m2 našej novej led obrazovky s vysokým rozlíšením na šírku až 2,7K!), svetelný dizajn, kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie (L’acoustics), laserovú show a konštrukčný oblúk s priemerom až 20m.

  Po live prenosoch ČS má talent a Slávik 2012 ste mohli techniku z MINISTRY Rental Service v nedeľu opäť vidieť aj na ďalších live prenosoch!

  MISS 2013 (TV JOJ) - naša firma dodávala celkovo 117 rotačných hláv a 64 ďalších svetelných efektov medzi inými aj úplne nové CLAY PAKY Sharpy Wash ktoré mali tento rok svetovú premiéru na veľtrhu vo Frankfurte a ktoré vlastníme ako jediná firma v Československu. Celý svetelný a video dizajn ovládali naše pulty GrandMa 2 Full Size a GrandMa 2 Light.

  SUPERSTAR 2013 (TV Markíza) - na všetkých nedeľných finálových kolách môžete vidieť časť našich LED obrazoviek, celkovo 100m2.

   

  FOTOREPORT >>>>

 • » MINISTRY Rental Service na TRANSMISSION v PRAHE!

  dátum vloženia: 10.02.2013

  Cez víkend (19.1.2013) sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepej párty TRANSMISSION, kde firma MINISTRY Rental Service opäť zabezpečovala kompletnú laserovú show, ale aj časť LED obrazoviek a aj nové rotačné hlavy firmy CLAY PAKY - Sharpy, ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku!

  Na Transmission naša firma použila celkovo 16 laserov, ktoré boli počas intier a transmixu naprogramované cez timecode. Počas setov DJov sa svietilolive.

  Okrem iných mien sa tam predstavili hviezdy akoMARKUS SCHULZ, W&W, UMMET OZCAN,...

   


  Pozrite si ako to vyzeralo v Pražskej o2 aréne! 


 • » MAGNETIC PRAHA 2012

  dátum vloženia: 09.02.2013

  Cez víkend (14.12.2012) sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepého MAGNETIC festivalu, kde firma MINISTRY Rental Service opäť zabezpečovala kompletný technický setup vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií. 

  Len tak pre zaujímavosť na festivale naša firma použila 120 rotačných hláv, celkovo 200 svetelných zdrojov a presne 196m2 Led obrazoviek.

  Okrem iných mien sa tam predstavili HARDWELL, DADA LIFE, BINGO PLAYERS, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, HARD ROCK SOFA, SWANKY TUNES, NARI & MILANI, ...

  link na foto >>>>

« Next | Previous »

Aktuálne na stránke: 008 ludí